Jak śledzić paczki do Anglii

Gdy wyślemy paczkę mamy możliwoś sprawdzenia jej przewozu przez strony internetowe kuriera którego wybraliście to pomaga nam zobaczyć paczki status czy przewożenie nie wymagało żadnego dodatkowego kosztu i można też wywnioskować o któej konkretnie godzinie pojawi się paczka. Każdą paczkę można śledzić w czasie rzeczywistym.

Jak śledzić paczki do Anglii kurierem FedEx

Gdy wchodzimy na stronę Fedex mamy do wyboru jak chcemy znaleźć naszą paczkę. Możemy sledzić ją przez: numer śledzenia, numer Awizo lub numer zamówienia. Też jest opcja śledzenia paczki poprzez podanie numeru referencyjnego z dokładnymi informacjami jak data lub kraj do którego miała być wysłana.

Jak śledzić paczki do Anglii kurierem DHL

Do śledzenie przesylek w DHL potrzeba tylko numery naszej paczki. Możemy wpisać więcej niż jeden kod paczki by śledzić więcej paczek. Maxymalnie do 10 paczek.

Jak śledzić paczki do Anglii kurierem  DPD

Śledzenie paczek w DPD jest podobne jak u innych kurierów wpisujemy numer paczki, numer awizo lub numer referencyjny i klikamy wyszukaj. By dodać więcej paczek naciskamy dodaj przesyłkę.

Jak śledzić paczki do Anglii kurierem GLS

Paczki w GLS śledzi się na stronie tylko przez numer paczki można też pobrać aplikację GLS by sprawdzić przewóz swojej paczki przez komórkę .

Jak śledzić paczki do Anglii kurierem TNT

By śledzić paczkę przez kuriera TNT trzeba wpisać numer przesyłki lub numer referencyjny klienta da nam to dostęp do sprawdzenia statusu paczki i sprawdzenia gdzie ona jest.

 

Jak śledzić paczki do Anglii kurierem UPS

Zaloguj się na stronę Ups by śledzić paczki. Możesz też wpisać numer swojej paczki lub kod referencyjny. Możesz monitorować maksymalnie do 25 paczek. Na stronie UPS jest też opcja sprawdzenia paczki przez SMS.