Jak śledzić paczki do Anglii?

Gdy wyślemy paczkę, mamy możliwość sprawdzenia jej trasy do odbiorcy na stronie internetowej kuriera, którego wybraliśmy. To pomaga zobaczyć paczki status, sprawdzić, czy usługa nie wymagała żadnych dodatkowych kosztów. Można też oszacować, o której godzinie pojawi się kurier z paczką. Każdą przesyłkę można śledzić w czasie rzeczywistym.

Jak śledzić paczki do Anglii kurierem FedEx

Gdy wchodzimy na stronę FedEx, mamy do wyboru, jak chcemy znaleźć naszą paczkę. Możemy śledzić ją przez: numer śledzenia, numer Awizo lub numer zamówienia. Istnieje też opcja monitorowania paczki poprzez podanie numeru referencyjnego z dokładnymi informacjami takimi jak data lub kraj, do którego miała być wysłana.

Jak śledzić paczki do Anglii kurierem DHL

Do śledzenie przesyłek w DHL potrzeba tylko numeru paczki. Możemy wpisać maksymalnie do 10 przesyłek, by śledzić ich więcej.

Jak śledzić paczki do Anglii kurierem  DPD

Śledzenie paczek w DPD jest podobne jak u innych kurierów. Wpisujemy numer paczki, numer awizo lub numer referencyjny i klikamy wyszukaj. By dodać więcej paczek, naciskamy dodaj przesyłkę.

Jak śledzić paczki do Anglii kurierem GLS

Paczki w GLS śledzi się na stronie tylko przez numer paczki. Można też pobrać aplikację GLS, by sprawdzić status swojej przesyłki na urządzeniu mobilnym.

Jak śledzić paczki do Anglii kurierem TNT

By śledzić paczkę kuriera TNT, trzeba wpisać numer przesyłki lub numer referencyjny klienta.

 

Jak śledzić paczki do Anglii kurierem UPS

Zaloguj się na stronę UPS, by śledzić paczki. Wystarczy wpisać numer swojej przesyłki lub kod referencyjny. Możesz monitorować maksymalnie do 25 paczek. Na stronie UPS jest też opcja sprawdzenia przesyłki przez SMS.