Paczka do Anglii kurierem FedEx

logo kurier FedExKurierem FedEx bez problemu można nadać przesyłki do Anglii, jak i krajowe. Przewoźnik sprawnie i szybko transportuje zarówno koperty z dokumentami, jak i małe paczki czy palety. Oczywiście czas doręczenia przesyłki do Anglii będzie zależny od wybranych opcji, ale najczęściej szacuje się go na 3-4 dni. W ten sam sposób można również zamówić kuriera z Wielkiej Brytanii do Polski. W ofercie FedEx znaleźć można również usługi ekspresowe, które sprawiają, że paczka do Anglii jest dostarczana w najkrótszym możliwym czasie.

 

Jak wysłać paczkę FedEx do Anglii?

By przesyłka do Wielkiej Brytanii dotarła w stanie nienaruszonym, należy ją odpowiednio przygotować. Warto zapoznać się z listą produktów zakazanych w transporcie. Poza tym całość musi być tak zapakowana, aby zapewnić ładunkowi bezpieczeństwo. Przydadzą się specjalne wypełniacze wolnej przestrzeni a także folia bąbelkowa. Karton o regularnej bryle należy tak zapakować, aby nic się w nim nie przemieszczało. Poza tym niezwykle istotne będzie poprawne zaadresowanie przesyłki FedEx do Anglii. W odpowiednich miejscach formularza wpisujemy dane osobowe nadawcy i odbiorcy wraz z numerami telefonów a także parametry paczki takie jak waga i wymiary. To także doskonałe miejsca, aby wybrać opcje dodatkowe, a także zostawić kurierowi FedEx informacje. Warto pamiętać, że jednym z istotnych elementów jest kod pocztowy do Anglii. Po sprawdzeniu danych opłacamy usługę, drukujemy list przewozowy, przyklejamy go na paczce do Wielkiej Brytanii czekamy na przyjazd kuriera FedEx. Zabierze on przesyłkę i dostarczy do odbiorcy, a całą drogę można śledzić w dedykowanym panelu.

 

Kurier FedEx to atrakcyjne ceny zarówno przesyłek do Anglii, jak i tych, które z wysp wysyłane są do Polski. Poza opłatami standardowymi można również zdecydować się na dodatkowo płatne opcje, które pozwalają dopasować usługę do faktycznych potrzeb nadawcy i odbiorcy.